(096) 55-444-55
Оформить заказ: круглосуточно

Автомобільні охоронні системи

Трекер GTR-100

..
1 200 грн.
Подробнее

Іммобілайзер IBlue Immobilizer

№1 Bluetooth Іммобілайзер у світі! Це Іммобілайзер IBlue Швейцарія. Зв'язок між іммобілайзером і тел..
3 230 грн.
Подробнее
Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)

Автомобільні охоронні системи - один з найважливіших розділів на нашому сайті.
У нинішній час кількість викрадень автомобілів все збільшується і збільшується. Це пов'язано і з тим, що криміногенна обстановка погіршується, і з часом, що багато автомобілістів вважають, що заводська автосигналізація досить надійна і немає сенсу доставляти щось стороннє. Але є й інша частина автовласників, яке бояться лізти в електроніку автомобіля, в слідстві чого і не ставлять додаткових автоохоронних систем. Обидві ці категорії людей і є ласим шматочком пирога для викрадачів автомобілів.
І так, які ж бувають охоронні системи для автомобілів:
1. Автосигналізації. Це найпоширеніший на теренах України спосіб захисту автомобілів. Установка такої системи досить проста, практичні кожен автоелектрик це зможе зробити. Автомобільні сигналізації діляться на односторонні і двосторонні. Буваю абсолютно різних цінових бюджетів, починаючи від 400грн і до безкінечності, в залежності від функціоналу і ступеня захисту
2. Іммобілайзери. Вони захищають від угону, але не від проникнення в авто, і не вміють сигналізувати власнику про те, що з його автомобілем щось не так. З плюсів: ціна і прихованість установки. Викрадачеві досить довго потрібно часу, щоб зрозуміти, чому авто не заводиться або глухне, не бачачи видимих на те причин з першого погляду.
3. Механічні охоронні системи. Тут є більше кількість різних блокаторів, штирів, замків і т.д. Найпопулярніші методи механічного захисту авто від угону - це замки КПП і замки капота.
4. «Секретки». Тут так само дуже багато буває різних іграшок, які можна встановити в залежності від умінь і фантазії майстра. Починаючи від датчика відбитка пальців або установки ПІН-коду і закінчуючи невидимими прихованими датчиками, які ніколи не додумаєшся сам як відключити, так як варіантів можуть бути мільйони.
Підсумувавши, можемо дати пораду:
Не економте на захисті авто! Як показує практика - якщо викрадачеві потрібно багато часу на те, щоб возитися з авто для того, що б викрасти, він простіше кине це авто, і знайде собі іншу жертву.