(096) 55-444-55
Оформить заказ: круглосуточно

Штатна магнітола ECOBOOST FRT300-973 VOLKSWAGEN с оригинальными кнопками

14 190 грн.
  • Виробник:ECOBOOST
  • Код товару:19108-11
  • Наявність:На складі

Штатна магнітола ECOBOOST FRT300-973

Автомобільна мультимедійна система з антивідблисковим с дисплеєм .

Максимальна швидкість роботи та Hi-Fi якість звуку
Апаратна платформа – це потужний процесор на з робочою частотою , оперативна пам'ять Gb, внутрішня пам'ять Gb, 3 слоти для флеш пам'яті формату USB дозволяють розширити сховище загального обсягу пам'яті, ОС , а також можливість підключити зовнішній жорсткий диск USB до 1 Tb.
Підсилювач класу Hi-Fi забезпечує високу якість звучання, яка не поступається оригінальним звуковим системам автовиробників. Висока потужність 4х50 Вт, окреме управління рівнем гучності сабвуфера, 27-смуговий еквалайзер з дев'ятьма встановленими режимами звучання, DSP калібруванням акустичного центру та функцією об'ємного звучання Loud.

UNISOC UIS7862 – Один з найбільш продуктивних процесорів, які зараз використовуються в штатних магнітолах на андроїді. Рейтинг AnTuTu = 179610 це вище в кілька разів, ніж у старовинних процесорах, такі як Allwinner T8, RockChip PX5 і MTK 8259.
Версія Android: 11
CPU: 8 ядер: 2 ядра ARM cortex A75 + 6 ядер ARM cortex A55
GPU 2-ядерний Mali G52
RAM (ОЗУ): LPDDR4 Gb.
ROM (внутрішня пам'ять): Gb

дюймовий дисплей з покриттям антивідблиску
Дисплей з діагоналлю та роздільною здатністю екрану . Ємнісний сенсор з підтримкою мультитач (6 точок), дозволяє дуже точно керувати магнітолою. Екран приємно здивує Вас легкістю відгуків на торкання та швидкістю роботи системи. Антибликове покриття екрана практично повністю прибирає відображення або промені сонця та підтримує високу якість зображення під будь-яким кутом та за будь-яких погодних умов.

Повна інтеграція з автомобілем по CAN та голосове керування (опція)
Кожна модель штатної магнітоли ECOBOOST розроблена для конкретного автомобіля або модельного ряду. Система підтримує автоматичний зв'язок із бортовим комп'ютером авто, з можливістю ручного налаштування параметрів. При підключенні мультимедійного центру до CAN шини управління системою здійснюється бортовим комп'ютером автомобіля з підтримкою всіх функцій. Основні показники панелі приладів, індикація відчинених дверей, клімат-контроль тощо. Також можливе управління штатними кнопками рульового колеса та персоналізація кнопок рульового колеса.
Функція голосового управління (опція) у виконанні штатної магнітоли інтегруються у ваш автомобіль та сприяє зручності роботи із системою під час дорожнього руху.

GPS навігація з можливістю вибору платформи та карт
Online та Offline навігаційні додатки дають можливість з високою точністю орієнтуватися на місцевості та прокладати оптимальні маршрути, відштовхуючись від відображення пробок. При персональному використанні можливе встановлення навігаторів та карток з Play Market. Швидка швидкість з'єднання, промальовування 3D об'єктів у тривимірних картах, орієнтація по компасу, інформація про знаходження над рівнем моря, точність побудови маршруту роблять штатні магнітоли ECOBOOST лідером на ринку.

Bluetooth з відмінним мікрофоном та передачею інформації про трек
Можливість синхронізації кількох пристроїв та обміну даними, керування телефонною книгою з екрана мультимедійної системи та функція HandsFree дозволяють залишатися учасником дорожнього руху, не відволікаючись на мобільні пристрої.
Вбудований у систему мікрофон із широкою діаграмою спрямованості, дає можливість вільного спілкування із співрозмовником із будь-якої точки салону. Також з магнітолами ECOBOOST Ви можете прослуховувати та перемикати плейлист мобільного пристрою, при цьому вся інформація про треки відображається на екрані штатної магнітоли .
HandsFree (BT5.0 Bluetooth).
Bluetooth Data – передає дані по 8 з'єднанням одночасно. (OBD+TPMS+телефон працюють одночасно з пристроєм).
Відтворення музики за допомогою Bluetooth (A2TDP).
(A2TDP) Відображає виконавця та композицію.
Виносна Bluetooth антена для кращого прийому.
Вбудований мікрофон, з регулюванням гучності, для голосового керування в Android.
Виносний мікрофон, з регулюванням гучності, для гучного зв'язку.

Wi-Fi и поддержка 4G модемов
Также у штатної магнітоли встроен Wi-Fi и 4G модем. Установка приложений, работа с навигацией, YouTube и другие мультимедиа, социальные сети и мессенджеры. Быть всегда на связи с близкими и получать свежие новости, смотреть любимые фильмы и общаться по видеосвязи. Все это возможно благодаря беспроводному Wi-Fi соединению мультимедийной системы и встроенному 4G модему.
Также, Вы можете использовать Вашу мультимедийную систему как Wi-Fi точку доступа

Підтримка підключення смартфонів по Apple CarPlay та ANDROID AUTO
Повна інтеграція смартфона з моніторами ECOBOOST стало можливо завдяки функціям Apple CarPlay та ANDROID AUTO
Apple CarPlay на Android магнітолі - це спеціальний модуль для синхронізації гаджета на iOS з головним пристроєм. Технологія дозволяє керувати дзвінками, користуватися програмами та дивитися медіа-файли через екран автомагнітоли. Це просто, зручно та головне – безпечно.
Підключення до CarPlay дає наступні можливості:
1. Голосовий помічник Siri та кнопки керма.
Увімкнути голосового помічника Siri або переключити трек можна не відриваючи рук від керма. Будь-які програми запускаються за голосом. Можна також керувати смартфоном за допомогою бездротового контролера I-Safe.
2. Точні "Карти" від Apple.
Одна з найрозумніших програм для навігації, яка синхронізується з Календарем, Контактами, Поштою та іншими сервісами. Також можна користуватися будь-яким іншим навігатором із App Store.
3. Дзвінки та повідомлення, не відволікаючись від дороги.
Siri вміє писати під ваше диктування і читати вголос отримані повідомлення. Ви зможете приймати/відхиляти дзвінки та писати смс, використовуючи лише свій голос. Досить сказати: "Siri, подзвони дружині".
4. Улюблена музика за підпискою Apple Music.
Слухайте улюблені треки у високій якості, використовуючи плеєр на магнітолі з CarPlay. Керуйте плейлистом за допомогою голосу, або попросіть Siri стати для вас персональним діджеєм.
5. Будь-які програми з App Store.
На екрані автомагнітоли ви можете користуватися будь-якими програмами, завантаженими на iPhone. Месенджери, навігатори, програми для роботи та розваг на великому сенсорному дисплеї.
Android Auto — це мобільний додаток, створений Google для відображення функцій пристрою Android, наприклад смартфона, на панелі приладів автомобіля і головному пристрої розваг.
Після сполучення пристрою Android з головним пристроєм, система може відображати деякі програми на дисплеї автомобіля. Програми, що підтримуються, включають відображення GPS та навігацію, відтворення музики, SMS, телефон та пошук в Інтернеті . Система підтримує головні пристрої як із сенсорним екраном, так і з кнопковим керуванням; також доступна робота в режимі гучномовного зв'язку за допомогою голосових команд, що рекомендується для зменшення відволікання водія. Після підключення пристрою Android користувача до автомобіля головний пристрій буде служити зовнішнім дисплеєм для Android, відображаючи підтримуване програмне забезпечення в інтерфейсі користувача для конкретного автомобіля, що надається програмою Android Auto

Покращений прийом FM радіо
Покращена система прийому FM тюнера та встановлення фільтрів сигналу значно підвищили якість звуку у штатної магнітоли . Автоматичне налаштування радіостанцій з функцією збереження та точкове ручне підстроювання частот роблять тюнер гнучким та зручним в експлуатації. Функція RDS дає можливість бачити як частоту радіостанції, а й її назва. Підтримка підключення аксесуара DAB/DAB+ (digital audio broadcasting) або цифрове звукове радіомовлення приймача дозволяє прослуховувати цифрові радіостанції в регіонах, де ведеться цифрове радіо мовлення.
FM радіо з підтримкою RDS
Phililps NXP 6686 - надпотужний радіо модуль, що забезпечує прийом навіть при слабкому сигналі.
Функція RDS, Пам'ять до 36 станцій за кожен канал (є можливість перейменування станцій).
Підключення камер заднього/переднього виду, промальовування траєкторії та відображення оригінального паркувального асистента
Можливість підключення камер заднього/переднього виду, промальовування траєкторії та відображення оригінального паркувального асистента буде істотним плюсом для міських автомобілістів. Паркування в нових місцях стане зручним, якщо на борту автомобіля встановлені додаткові камери та паркувальні системи або система кругового огляду. З системою перемикання між камерами відбувається практично миттєво і зайняти місце для паркування буде можливо просто дивлячись на монітор пристрою. Можливість підключення до штатних аксесуарів, оригінальної камери та оригінального паркувального асистента.

Режим очікування StandBy з нульовим енергоспоживанням
У режимі StandBy штатна магнітола споживає 0 Вт електрики. Пристрій виходить з режиму очікування автоматично та миттєво під час наступного запуску двигуна. StandBy дає Вам можливість завжди бути на крок попереду і не витрачати час на постійне завантаження системи. Збереження в пам'яті пристрою всіх активних програм дозволяє продовжити роботу із заданим маршрутом навігатора, почати перегляд фільму з моменту його зупинки. У режимі StandBy система може бути до однієї години (з моменту відключення бортового комп'ютера автомобіля). Енергоефективність пристрою дозволяє зберегти заряд акумулятора та використовувати його ресурс набагато довше.

Підтримка кількох USB пристроїв, зовнішніх моніторів та Т2
Ви завжди можете розширити функціональність штатної магнітоли за допомогою підключення різних зовнішніх пристроїв, таких як цифровий телевізійний ресивер DVB-T2, зовнішній аналоговий аудіо та відеоджерело, цифрові пристрої керування. Можливість підключення до штатної магнітоли двох додаткових зовнішніх моніторів дозволить пасажирам у салоні з максимальним комфортом насолоджуватися фільмами чи відео.

Аксесуари
Крім цього, штатна магнітола повністю сумісна з автомобільними відеореєстраторами з WI-FI та DVR.

OBD2 діагностика
Підтримка бездротового адаптера OBD2 для: зчитування помилок, відображення датчиків двигуна, витрати палива та іншої бортової інформації.

*Зображення товару, що незначно може відрізнятися від реального кольором або відтінком.
**Зміна настройок пристрою, а також конфігурації пристрою (спрямованих у бік покращення) можуть здійснюватися без попередження покупців та зміни опису.


ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Модель автомобіля
VOLKSWAGEN Universal
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Операційна система
Android 11
Оперативна пам'ять
3
Вбудована пам'ять
32
Процесор
UNISOC UIS7862
Кількість ядер процесора
8 ядер
Частота процесора
1,872Ггц
ВІДЕО
Діагональ дисплея
7
Матриця
QLED
Роздільна здатність дисплея
1280 х 720
Тип дисплея
RB-Touch
Підтримка камери
Так
АУДІО
DSP процесор
Так
ІНТЕРФЕЙСИ
4G ІНТЕРНЕТ
4G модем (вбудований)
ANDROID AUTO
Так
Apple CarPlay
Так
Bluetooth
Так
CAN-шина
Так
GPS навігація
Так
USB-інтерфейс
Так
Wi-Fi
Так
Голосове керування
Опція
Підтримка кнопок на кермі
Так
ДОДАТКОВО
Додаткове обладнання (опціонально)
USB DVR, OBD2, TPMS
Охолодження
Кулер
Гарантія, міс
12

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!