Автозвук

В категорії немає товарів

Продовжити

Автозвук - найбільший розділ в нашому магазині.
Звичайно, всі ми розуміємо, що це не товари першої необхідності, але ж, від звуку в автомобілі залежить настрій, з яким ми приїжджаємо на роботу і роботи. Так хочеться, коли на душі добре включити звук погромі і поспівати на всю округу улюблену пісню. А іноді, хочеться голосно слухати музику, щоб просто забути про якісь життєві проблеми, які, на жаль, трапляються на нашому життєвому шляху.
Основні розділи на які ділиться цей розділ це:
1. Автоакустика. На сторінках нашого інтернет-магазину Ви можете знайти практично все бренди автомобільної акустики, які офіційно представлені на ринку України. Перед покупкою варто уточнити розмір динаміків, які Вам потрібні, так як їх вибір дуже великий. У нас є і компонентна і коаксіальна акустика різних цінових бюджетів - як недорогі, так і елітні.
2. Автомобільні сабвуфери. Основний параметр, на який діляться сабвуфери це корпусних і бескупонной. Одні встановлюються в багажник авто без будь-яких доробок або умінь (кожен автомобіліст зможе це зробити сам), другі (безкорпусная динаміки) потрібно кудись вбудовувати або робити під них короб. Корпусні сабвуфери вже робитися на активні і пасивні. У активних підсилювач вбудований, а пасивного ще потрібно буде докупити підсилювач.
3. Автомобільні підсилювачі. Дані апарати виконують різні завдання - підсилювачі можна підключити як до динаміків, щоб посилити їх звук, так і до сабвуферам. При покупці підсилювача варто ще врахувати, що на якість звуку дуже впливатиме якість проводів, які Ви будете використовувати.
Побудова хорошого звуку в автомобілі це трудомісткий і, будемо чесні, досить витратний момент. Але, на будь-який бюджет можна вибрати гідні варіанти, який зроблять будь-яку поїздку в автомобілі веселіше і позитивніше. Наші менеджери із задоволенням допоможуть Вам підібрати Вам звукову сцену і купити автозвук правильно.

Модули для Opencart