Гарантія та повернення

Повернення

Претензії до цілісності і комплектації товару приймаються тільки на відділенні перевізника, до того, як Ви його забрали з відділення. Уважно оглядайте товар при отриманні!

Повернення товару протягом 14-ти днів з моменту купівлі можливе згідно ч. 3 ст. 9 ЗУ "Про захист прав споживачів":

"Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром."

Гарантійне обслуговування

На будь-яку продукцію, куплену в нашому інтернет-магазині, поширюється оригінальна гарантія від виробника. Термін гарантії може бути від 12 міс до 36 міс в залежності від виробника товару.

У разі гарантійного випадку покупець зобов'язаний передати нам, продавцеві, виріб, приклавши до нього гарантійний талон або видаткову накладну з печаткою нашого магазину. Або самостійно звренутись в сервісний центр виробника, якщо це передбачено виробником.

У разі відсутності документа, що підтверджує покупку у нас, ми маємо право відмовити в гарантійному обслуговуванні.

Витрати на доставку товару для гарантійного обслуговування оплачує покупець. Товари, з неоплаченої доставкою, забрані нами з відділенні служби доставки не будуть.
Подробнее: https://ecoboost.com.ua/garantiya-i-vozvrat

Модули для Opencart