Про компанію

Ми, колектив інтернет-магазину ECOBOOST, раді вітати Вас на сторінках нашого сайту. Ми молода, але вже дуже досвідчена команда, яка йде в ногу з часом. Історія магазину починається в червні 2005 року, коли Ми створили перший в Одесі інтернет-магазин автоелектроніки.

Після цього дуже багато чого змінилося. Сьогодні у нас є представництва в м.Одеса та м.Київ. На сторінках нашого сайту Ви можете купити автотовари, автоелектроніку і інструменти.

Ми постійно поліпшуємо сервіс. У розвитку нашого магазині зараз беруть участь фахівці, які не з чуток знають про те, як працюють інтернет-ритейлери в Європі і ми спільно намагаємося принести ці догми на наш ринок, в частості, в сервіс нашого магазину.

Професійна консультація. Ми не продаємо "все підряд", як робить більшість інтернет-магазинів в Україні, а продаємо тільки те, в чому ми відмінно розбираємося. Тільки те, в чому ми зможемо дати вичерпну консультацію для наших клієнтів.

Ми постійно розширюємо асортимент. Ми пропонуємо не тільки товар нашим клієнтам, а й витратні матеріали та запчастини для того, що б наші клієнти знали, що все можна зручно купити в одному місці!

Ми пропонуємо тільки кращі ціни. Ви вже звернули увагу наскільки у нас приємні ціни? Це все завдяки роботі фахівців з моніторингу ціна наших конкурентів. Це один з наших основних принципів - запропонувати кращу ціну. Знайшли ціну дешевше? Повідомте нам, і ми постараємося зробити її ще нижче.

Ми здійснюємо швидку доставку. Ми робимо все можливе, що б відправляти і доставляти замовлення в день замовлення по всій території України. Логісти з 9.00 до 20.00 щодня відправляють замовлення, формуючи відправки і доставки.

Ми не вимагаємо передоплати. Ми звикли довіряти нашим клієнтам, та й людям взагалі. Оплатити Ваше замовлення ви можете як при отриманні, так і можете сплатити на карту ПриватБанку, що зменшить кінцеву вартість товару.

Акції: У нас постійно діють акції на різні бренди і товари. Іноді це подарунки, іноді це знижки, іноді це безкоштовна доставка або установка.Но Ви завжди знайдете для себе відмінний варіант!

Установка автоелектроніки. На даний момент у нас є два настановних центру в м.Одеса, для зручності клієнтів вони в різних частинах міста. У нас працюють справжні професіонали своєї справу, з досвідом роботи 15 і більше років!

У нас дуже високі плани і амбіції, і ми точно знаємо, що все ще попереду, будемо раді пройти цей шлях з Вами!
Подробнее: https://ecoboost.com.ua/about_us


Модули для Opencart